Bonusy bukmacherskie i bukmacherzy internetowi


Witaj w serwisie edukacyjnym którego cel jest jasno sprecyzowany - nauczyć Cię zarabiać na zakładach bukmacherskich. Dzięki sile Internetu jest to prostsze niż kiedykolwiek, wystarczy wykorzystać promocje powitalne oferowane przez bukmacherów. Bo czołowi bukmacherzy jak Bwin, Betclick czy Unibet agresywnie ze sobą rywalizują, kusząc graczy coraz to lepszymi bonusami powitalnymi i rozdając darmowe pieniądze. Skorzystaj na ich walce! Gotowy do nauki? Zaczynamy!

Zobacz jakie są aktualne bonusy bukmacherskie i ich wymogi. Wykorzystaj nasze typy które bezboleśnie pozwolą wykonać obrót. A później wypłacaj zyski i podziękuj bukom, że tak łatwo dały Ci zarobić. Przeczytaj też nasz ranking bukmacherów, zobacz który jest najlepszy bukmacher i poczytaj bukmacher opinie.

2016-11-01

Nasz banner promocyjny Unibet - rejestracja z niego pozwala brać udział w naszych akcjach:

 

Kliknij tu -Bonus Unibet
200 PLN dodatkowo

 

 

Masz już konto w Unibet? Kliknij tu i spróbuj innych bonusów - możesz dostać aż 4400 pln za darmo!

Unibet

Unibet jest jednym z pierwszych bukmacherów internetowych, którzy zdecydowali się podbić polski rynek. Starsi typerzy z pewnością pamiętają Unibet jako pierwszego operatora, z którym można było porozmawiać w rodzimym języku. Unibet również wielokrotnie wspierał różne akcje organizowane w naszym kraju. Można powiedzieć, że Unibet jest pionierem polskiej bukmacherki internetowej.

Unibet Group Plc to spółka publiczna notowania na sztokholmskiej giełdzie NASDAQ OMX Nordic. Stworzona w 1997 r. strona Unibet udostępnia zakłady sportowe, kasyno, gry i pokera internetowego ponad 6,2 milionom klientów w ponad 150 krajach.

Unbet jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Gier i Zakładów (EGBA, European Gaming and Betting Association), Związku Zdalnych Gier Hazardowych (RGA, Remote Gambling Association) w Wielkiej Brytanii oraz podlega audytom i certyfikacji branżowej organizacji ochrony graczy eCOGRA w zakresie odpowiedzialnego i sprawiedliwego grania.

Unibet.pl Group wykracza poza minimalne wymogi stawiane przez przepisy prawne dotyczące odpowiedzialnej gry i jest aktywnym członkiem najważniejszych fundacji zajmujących odpowiedzialną grą oraz stale je wspiera.

Przeczytaj poniższe Unibet opinie!

Oferta

Oferta Unibet jest ofertą wystarczająco szeroką aby zadowolić większość typerów. Znajdziemy tutaj wszystkie popularne sporty, a także sporą dawkę niszowych, których zagrać by nam nigdy nie przyszło. Nie jest to najlepsza oferta na rynku, ale jest wystarczająco szeroka by ją pochwalić.

Troszkę gorzej prezentuje się oferta zakładów dodatkowych, które rzadko gdzie przekraczają 50 możliwości. Jeśli jesteśmy więc ekscentrykami grającymi bardzo dziwne wydarzenia Unibet nie jest dla nas. W każdym innym wypadku warto tu grać gdyż oferta unibet przekracza średnią rynkową.

Unibet bardzo dobrze wygląda jeśli popatrzymy na ofertę gry na żywo. Wiele zdarzeń, przyjemna obsługa techniczna, wszystko wydaje się łatwe i wygodne. Równocześnie w ofercie jest nawet kilkadziesiąt spotkań z różnych dyscyplin, a na każde z nich kilka - kilkanaście zdarzeń. 

Kursy w Unibet są na bardzo przeciętnym poziomie. Niczym się nie wyróżniają, ale też grając tam dużo nie stracimy. Typowy średniak. W naszym koszyku kursów z różnych dyscyplin i wydarzeń sportowych stworzonym w celu porównania kursów Unibet otrzymał sumę 268,55 punktów, co dało miejsce numer sześć.

Unibet oferuje również bardzo przejrzyste i przyjemne aplikacje na telefony komórkowe pozwalające grać o każdej porze dnia i nocy z każdego miejsca na świecie. Również oferta video transmisji w internecie jest w Unibet bardzo bogata. Unibet opinie ma bardzo dobre za ofertę.

Bukmacherowi Uni bet za ofertę przyznajemy trzy gwiazdki: 

Ważne: W Unibet pooglądamy ważne wydarzenia w formie video!

Support

Na obsługę klienta w firmie Unibet zawsze możemy liczyć. Obsługa angielska czynna jest całą dobę, siedem dni w tygodniu. A jeżeli potrzebujemy porozmawiać po polsku możemy to zrobić codziennie od 10:00 rano do 22:00 wieczorem.

supportem skontaktujemy się przez:

 • LiveChat
 • Telefon
 • E-Mail 
 • Formularz na stronie

Polski wysyłamy emaile pod adres info-PL@unibet.com, a dzwonimy na numer 0800 702 073 (połączenie darmowe).

Na odpowiedź w Unibet nigdy nie musimy długo czekać, a problemy i wątpliwości są rozwiązywane w bardzo dobry sposób.

Bukmacherowi Unibet za jakość supportu przyznajemy pięć gwiazdek: 

Ważne: Do Unibet zadzwonisz i napiszesz po polsku!

Wpłaty i wypłaty

Do i z Unibet mamy możliwość przesłania pieniędzy wieloma metodami. Również bez żadnych problemów ustalimy swoje własne limity transakcji, w celu uniknięcia zbędnego ryzyka.

Wpłaty dokonamy za pomocą:

 • Karty (Visa, MasterCard, Maestro),
 • Szybkiego transferu z banku (przelewy24),
 • Tradycyjnego przelewu bankowego,
 • Karty prepaid (Ukash, paysafe),
 • Portfela internetowego (Skrill, Netteller),
 • Depozytu przez telefon.

Minimalne wpłaty i prowizje zależne są od wybranego sposobu wpłaty. Najpopularniejsze metody są jednak pozbawione prowizji.

Wypłatę środków natomiast zlecimy za pomocą:

 • Karta Visa,
 • Netteller,
 • Skrill,
 • przelew internetowy.

Wypłaty są bezpłatne, a środki otrzymujemy najczęściej już następnego dnia (używając portfeli internetowych w ciągu kilku godzin). Wypłata na konto bankowe lub kartę trwa 1-2 dni roboczych. Unibet opinie o wypłatach są świetne.

Bukmacherowi Unibet za wpłaty i wypłaty przyznajemy cztery gwiazdki: 

Ważne: Tylko w Unibet dokonasz depozytu przez telefon!

Unibet Bonus i promocje

Unibet ma w swojej ofercie jeden z najwyższych, a zarazem najciekawszych bonusów powitalnych dostępnych na rynku. Otrzymać możemy bonus aż 200 PLN, które otrzymamy bez ryzyka!

Kliknij i odbierz darmowe 200 PLN jako Unibet bonus!

Warto przyjrzeć się temu bonusowi Unibet, gdyż bez ryzyka możemy postawić naszą stawkę na zdarzenia po dowolnym kursie i w razie przegranej otrzymać całą kwotę z powrotem.

W Unibet znajdziemy również inne ciekawe promocje i bonusy dodatkowe jak zwroty zakładów przy określonym wyniku, wyższe kursy w danych godzinach, czy kalendarze adwentowe. Na pewno warto się przyjrzeć ofercie bonusowej Unibet bonus.

Bukmacherowi Unibet za jakość bonusów przyznajemy cztery gwiazdki: 

Ważne: Unibet bonus to jedna z ciekawszych ofert powitalnych na rynku!

Strona internetowa

Strona internetowa firmy Unibet jest prowadzona w przyjemnych dla oka kolorach. Ona i jej poddziały ładuje się bardzo szybko i sprawnie.

Bardzo szybko znajdziemy wydarzenia, które chcemy zagrać i obstawimy kupon. Bez problemu zapoznamy się również ze statystykami sportowymi. Oferta live również działa sprawnie i bezproblemowo.

Zakładka moje konto stworzona została dosyć przejrzyście, bez problemu dokonamy depozytu, czy zapoznamy się z własną historią transakcji.

Bukmacherowi Unibet za stronę internetową przyznajemy cztery gwiazdki: 

Ważne: Unibet ma bardzo miłą dla oka i szybką stronę internetową!

Podsumowanie

Bukmacher Unibet w naszym rankingu otrzymał aż 20 gwiazdek

Nasza ocena: 91% na podstawie 334 opinii.