Bonusy bukmacherskie i bukmacherzy internetowi


Witaj w serwisie edukacyjnym, którego cel jest jasno sprecyzowany - nauczyć Cię zarabiać na zakładach bukmacherskich. Dzięki sile Internetu obstawianie bez podatku jest prostsze niż kiedykolwiek, bo wystarczy wykorzystać zagraniczne buki bez podatku i ich promocje powitalne! Czołowe zagraniczne buki bez licencji, takie jak Expekt, LSbet Betclic, Betsson, czy Unibet agresywnie ze sobą rywalizują, kusząc graczy coraz to lepszymi bonusami powitalnymi i rozdając darmowe pieniądze. Skorzystaj na ich walce! Gotowy do nauczenia się, jak grać bez podatku? Zobacz aktualne bonusy bukmacherskie i ich wymogi, wykorzystaj nasze typy i zarabiaj. A później podziękuj, że zagraniczne buki bez licencji tak łatwo dały Ci zarobić. Przeczytaj też nasz ranking bukmacherów (buki bez podatku), zobacz który jest najlepszy bukmacher, sprawdź czym jest obstawianie bez podatku i poczytaj bukmacher opinie.

2015-09-21

 

STS zakłady bukmacherskie - Star-Typ Sport

STS zakłady bukmacherskie - Star-Typ Sport jest polską, naziemną firmą bukmacherską przyjmującą zakłady na najróżniejsze wydarzenia sportowe i polityczne.

STS zakłady bukmacherskie - Star-Typ Sport prowadzi swoją działalność na podstawie decyzji Ministra Finansów RP. Sts oferta dzięki temu jest szeroka.

STS zakłady bukmacherskie - Star-Typ Sport to firma powstała w 1997 roku. W chwili obecnej posiada już ponad 460 punktów przyjmowania zakładów w całej Polsce. Sts godziny otwarcia są najdłuższe w Polsce.

STS zakłady bukmacherskie - Star-Typ Sport w każdym tygodniu obsługuje około 800 tysięcy uczestników gry. Dzięki atrakcyjnej ofercie kursowej grono sympatyków firmy stale rośnie.

STS zakłady bukmacherskie - Star-Typ Sport sprzedaje w swoich punktach tygodnik "Magazyn STS" zawierający każdorazowo listę ponad 1500 różnych wydarzeń sportowych, spośród których uczestnicy gry wybierają i typują wyniki interesujących ich meczy piłkarskich, hokejowych, turniejów tenisowych, wyścigów formuły jeden, skoków narciarskich oraz innych wydarzeń popularnych dyscyplin sportowych.

Ważne: STS to ponad 460 punktów w całej Polsce!

Wady i zalety STS - Star-Typ Sport

STS - Star-Typ Sport jest jednym z pierwszych i najbardziej znanych bukmacherów naziemnych działających w Polsce. Posiada bardzo dużo punktów w wielu miastach Polski, w których zawsze spotkamy interesujące osoby do porozmawiania, oceny typów czy wspólnej analizy. Również panie z okienka w zakłady STS zwykle są bardzo ładne i miłe, co skutkuje miło spędzonym czasem.

STS - Star-Typ Sport jest więc świetnym miejscem rozrywki. Można tam wyjść z kolegami zamiast na siłownie, ale traktowanie go jako sposobu zarabiania jest jednak błędne. Zakłady STS, jak każdy bukmacher naziemny, zawsze będzie miał kilka nieprzezwyciężalnych wad:

  • Podatek - od każdego postawionego kuponu płacimy w STS 12% podatku na rzecz państwa.
  • Sts Oferta - STS robi co w jego mocy by jego oferta była szeroka, ciekawa i aktualna, ale zawsze będzie gorsza od oferty internetowej. W internecie tysiące ludzi ustalają kursy, dodają zdarzenia i analizują mecze. STS temu nie podoła i zawsze będzie miał niższe kursy z powodu podatku.
  • Czas - STS idealnie nadaje się by spędzać tam czas wolny. Jednak jeśli mamy zajęty dzień to zawsze szybciej i sprawniej postawimy zakłady w internecie. Różnica sięga kilkuset godzin rocznie u zorganizowanego gracza, do nawet tysiąca u flegmatyka! Tysiąc godzin to 41 straconych dni!
  • W STS nigdy nie postawisz live. Co jeśli Twój faworyt dostał dwie czerwone kartki, gdzie skontrujesz?
  • Nagrody. Mimo że STS organizuje ciekawe konkursy i promocje, to zawsze są one gorsze od szerokiej gamy interesujących bonusów oferowanych w internecie.
  • Sts godziny otwarcia nie są najlepsze. Sts godziny otwarcia ograniczone są porami pracy pracowników.

Pamiętaj, że nie jest tak, że my zupełnie odradzamy grać w zakłady STS. Nie. Po prostu regularna gra w STS wiąże się ze sporymi stratami czasowymi i pieniężnymi. Sts oferta jest słaba. Najlepiej grać w internecie, a raz w tygodniu wyjść ze znajomymi (najlepiej w piątek) do STSu porozmawiać, poczytać, poanalizować i poobstawiać zakłady!

Tu przeczytasz różnice między bukmacherami internetowymi a naziemnymi!

Ważne: W STS zawsze jesteś stratny o minimum 12% w porównaniu do internetu!

Nasza ocena: Nasza ocena: 35% na podstawie 585 opinii.