Bonusy bukmacherskie i bukmacherzy internetowi


Witaj w serwisie edukacyjnym, którego cel jest jasno sprecyzowany - nauczyć Cię zarabiać na zakładach bukmacherskich. Dzięki sile Internetu obstawianie bez podatku jest prostsze niż kiedykolwiek, bo wystarczy wykorzystać zagraniczne buki bez podatku i ich promocje powitalne! Czołowe zagraniczne buki bez licencji, takie jak Expekt, LSbet Betclic, Betsson, czy Unibet agresywnie ze sobą rywalizują, kusząc graczy coraz to lepszymi bonusami powitalnymi i rozdając darmowe pieniądze. Skorzystaj na ich walce! Gotowy do nauczenia się, jak grać bez podatku? Zobacz aktualne bonusy bukmacherskie i ich wymogi, wykorzystaj nasze typy i zarabiaj. A później podziękuj, że zagraniczne buki bez licencji tak łatwo dały Ci zarobić. Przeczytaj też nasz ranking bukmacherów (buki bez podatku), zobacz który jest najlepszy bukmacher, sprawdź czym jest obstawianie bez podatku i poczytaj bukmacher opinie.

2015-09-21

Odbierz 10 pln w totolotek za samą rejestrację!

 

Masz już konto w Totolotek? Kliknij tu i spróbuj innych bonusów - możesz dostać aż 4400 pln za darmo!

Totomix - Totolotek

Totomix - Totolotek S.A. to polski bukmacher naziemny organizujący zakłady wzajemne na zdarzenia sportowe i polityczne.

Totomix - Toto lotek S.A. działa w oparciu o „Ustawę o grach hazardowych” na podstawie koncesji i regulaminów gry przyznawanych przez Ministerstwo Finansów RP.

Totomix - Toto lotek S.A. jest jedną z największych i najstarszych firm tego typu w Polsce. Powstała w 1992 roku, a obecnie dysponuje prawie 450 punktami w całym kraju.

Totomix - Totolotek S.A. jest członkiem międzynarodowej grupy INTRALOT.

Totomix - Totolotek S.A. to między innymi zakłady bukmacherskie Toto-Mix, totalizatory piłkarskie Toto-Liga i Toto-Gol oraz totalizator konny Toto-Lotek.

Ważne: Totomix to kilkaset punktów w Polsce!

Totomix Oferta

Totomix oferta jest dość szeroka jednak o wiele mniejsza niż w przypadku innych bukmacherów internetowych. Przykładowo totomix oferta na dziś nie zawiera spotkań z niszowych lig piłkarkich. Kolejnym zastrzeżeniem oferty toto mix są kursy. Te również prezentują się gorzej niż ich odpowiedniki u stricte internetowych bukmacherów.

Wady i zalety Totomix - Totolotek

Totomix - Toto lotek S.A. podobnie jak inne firmy bukmacherskie działające naziemnie w Polsce służy przede wszystkim kontaktom międzyludzkim, wspólnym pogaduszką i analizowaniu gry. Mimo że jest najstarszą tego typu firmą w Polsce znajduje się dopiero na trzecim miejscu pod względem liczby lokali. Chociaż stale się rozwija. Totomix znajdziemy w każdym większym mieście.

Nie polecamy korzystania z Totomix regularnie gdyż skutkuje to stałym obciążeniem finansowym w postaci podatków, bonusów i czasu pracy. Oto szczegóły:

  • Podatek - od każdego postawionego kuponu płacimy w Toto 12% podatku na rzecz państwa. Co więcej od wygranych przewyższających 2280 zł płacimy dodatkowe 10% podatku!
  • Toto mix oferta - Toto mix robi co w jego mocy by toto mix oferta była szeroka, ciekawa i aktualna, ale zawsze będzie gorsza od oferty internetowej. W internecie tysiące ludzi ustalają kursy, dodają zdarzenia i analizują mecze. Toto mix oferta temu nie podoła i zawsze będzie miała niższe kursy z powodu podatku.
  • Czas - Totomix idealnie nadaje się by spędzać tam czas wolny. Jednak jeśli mamy zajęty dzień to zawsze szybciej i sprawniej postawimy zakłady w internecie. Różnica sięga kilkuset godzin rocznie u zorganizowanego gracza, do nawet tysiąca u flegmatyka! Tysiąc godzin to 41 straconych dni!
  • Totomix nigdy nie postawisz live. Co jeśli Twój faworyt dostał dwie czerwone kartki, gdzie skontrujesz?
  • Nagrody. Mimo że Totomix organizuje ciekawe konkursy i promocje, to zawsze są one gorsze od szerokiej gamy interesujących bonusów oferowanych w internecie.
  • Totomix godziny otwarcia. Totomix to bukmacher naziemny i z tego powodu w totomix godziny otwarcia są krótkie. Obecne totomix godziny otwarcia to 9:00-17:00.

Totmix ma kilka zalet, jak na przykład ciekawe i interesujące zakłady bukmacherskie Toto-Mix, totalizatory piłkarskie Toto-Liga i Toto-Gol oraz totalizator konny Toto-Lotek. Ale po prostu regularna gra w Totomix  wiąże się ze sporymi stratami czasowymi i pieniężnymi. Najlepiej grać w internecie, a raz w tygodniu wyjść ze znajomymi (najlepiej w piątek) do Totomix  porozmawiać, poczytać, poanalizować i poobstawiać zakłady!

Tu przeczytasz różnice między bukmacherami internetowymi a naziemnymi!

Ważne: W Totmix na podatkach tracisz gigantyczne kwoty!

Nasza ocena: 33% na podstawie 2122 opinii.