Bonusy bukmacherskie i bukmacherzy internetowi


Witaj w serwisie edukacyjnym, którego cel jest jasno sprecyzowany - nauczyć Cię zarabiać na zakładach bukmacherskich. Dzięki sile Internetu obstawianie bez podatku jest prostsze niż kiedykolwiek, bo wystarczy wykorzystać zagraniczne buki bez podatku i ich promocje powitalne! Czołowe zagraniczne buki bez licencji, takie jak Expekt, LSbet Betclic, Betsson, czy Unibet agresywnie ze sobą rywalizują, kusząc graczy coraz to lepszymi bonusami powitalnymi i rozdając darmowe pieniądze. Skorzystaj na ich walce! Gotowy do nauczenia się, jak grać bez podatku? Zobacz aktualne bonusy bukmacherskie i ich wymogi, wykorzystaj nasze typy i zarabiaj. A później podziękuj, że zagraniczne buki bez licencji tak łatwo dały Ci zarobić. Przeczytaj też nasz ranking bukmacherów (buki bez podatku), zobacz który jest najlepszy bukmacher, sprawdź czym jest obstawianie bez podatku i poczytaj bukmacher opinie.

2015-09-21

 

Zakłady bukmacherskie Fortuna - dawny Profesjonał

Fortuna oferta - dawny Profesjonał to polki bukmacher naziemny oferujący zakłady wzajemne na różne wydarzenia ze świata sportu i polityki. 

Zakłady bukmacherskie e-Fortuna - dawny Profesjonał  posiada licencję Ministerstwa Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów bukmacherskich

Zakłady bukmacherskie eFortuna - dawny Profesjonał to firma, która w Polsce powstała w 1996 roku. Jednak początki międzynarodowej grupy Fortuna sięgają 1990 roku.

Fortuna - dawny Profesjonał w chwili obecnej posiada już ponad 470 punktów przyjmowania zakładów w całej Polsce. Jest to to tym samym największa firma tego typu w Polsce.

Fortuna - dawny Profesjonał szeroko angażuje się w działalność charytatywną. Część funduszy pozyskaną z zakładów sportowych firma przeznacza na inicjatywy społeczne i charytatywne. Fortuna pomaga również lokalnym klubom sportowym w zakupie sprzętu sportowego, niezbędnego do nauki pływania czy też gry w koszykówkę.

Fortuna zakłady bukmacherskie - dawny Profesjonał wydaje w swoich oddziałach gazetkę- tygodnik sportowy, w którym zawarta jest oferta oraz tabele i statystyki wydarzeń sportowych. Można go nabyć w punktach sprzedaży na terenie całej Polski.

Ważne: Fortuna oferta jest super. To największy bukmacher naziemny w Polsce!

Wady i zalety Fortuna - dawniej Profesjonał

Fortuna - dawny Profesjonał to największy obecnie działający bukmacher naziemny w Polsce obsługujący klientów w aż 474 lokalach w całym kraju. Wielu z Was zna go właśnie pod nazwą Profesjonał, gdyż zmieniła się ona dopiero w 2008 roku, gdy firma połączyła się z międzynarodowym bukmacherem.

Fortuna bukmacher- dawny Profesjonał mimo swojego intensywnego międzynarodowego rozwoju i niezliczonych plusów zawsze przegra rywalizację z konkurentami internetowymi. Wśród najważniejszych wad znajdziemy:

  • Podatek w Fortuna bukmacher- od każdego postawionego kuponu płacimy w Fortuna 12% podatku na rzecz państwa, a od większych wygranych dodatkowe 10%.
  • Oferta - Fortuna robi co w jego mocy by jej oferta była szeroka, ciekawa i aktualna, ale zawsze będzie gorsza od oferty intrnetowej. W internecie tysiące ludzi ustalają kursy, dodają zdarzenia i analizują mecze. Fortuna temu nie podoła i zawsze będzie miała niższe kursy z powodu podatku.
  • Czas - eFortuna.pl idealnie nadaje się by spędzać tam czas wolny. Jednak jeśli mamy zajęty dzień to zawsze szybciej i sprawniej postawimy zakłady w internecie. Różnica sięga kilkuset godzin rocznie u zorganizowanego gracza, do nawet tysiąca u flegmatyka! Tysiąc godzin to 41 straconych dni!
  • Fortuna nigdy nie postawisz live. Co jeśli Twój faworyt dostał dwie czerwone kartki, gdzie skontrujesz?
  • Nagrody. Mimo że zakłady Fortuna organizuje ciekawe konkursy i promocje, to zawsze są one gorsze od szerokiej gamy interesujących bonusów oferowanych w internecie.
  • Fortuna godziny otwarcia. Fortuna godziny otwarcia musi mieć kiepskie. Dlaczego? Bo to bukmacher naziemny, a w fortuna godziny otwarcia musza kończyć się o 19:00!

Fortuna zakłady bukmacherskie to idealne miejsce by poczytać ich tygodnik sportowy, posprawdzać statystyki z kumplami, ale regularna gra jednym z naszych systemów będzie opłacalna nawet o 50% bardziej gdy wybierzemy bukmachera internetowego! Pamiętaj by w Fortuna zakłady bukmacherskie obstawiać tylko rekreacyjnie!

Tu przeczytasz różnice między bukmacherami internetowymi a naziemnymi!

Ważne: Grając w Fortuna bukmacher tracisz nawet 50% zysków!

Nasza ocena: 35% na podstawie 2212 opinii.