Bonusy bukmacherskie i bukmacherzy internetowi


Witaj w serwisie edukacyjnym którego cel jest jasno sprecyzowany - nauczyć Cię zarabiać na zakładach bukmacherskich. Dzięki sile Internetu jest to prostsze niż kiedykolwiek, wystarczy wykorzystać promocje powitalne oferowane przez bukmacherów. Bo czołowi bukmacherzy jak Bwin, Betclick czy Unibet agresywnie ze sobą rywalizują, kusząc graczy coraz to lepszymi bonusami powitalnymi i rozdając darmowe pieniądze. Skorzystaj na ich walce! Gotowy do nauki? Zaczynamy!

Zobacz jakie są aktualne bonusy bukmacherskie i ich wymogi. Wykorzystaj nasze typy które bezboleśnie pozwolą wykonać obrót. A później wypłacaj zyski i podziękuj bukom, że tak łatwo dały Ci zarobić. Przeczytaj też nasz ranking bukmacherów, zobacz który jest najlepszy bukmacher i poczytaj bukmacher opinie.

Nasz banner promocyjny Betclic - rejestracja z niego pozwala brać udział w naszych akcjach:

 

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego jeszcze nie grasz u bukmacherów? Być może masz obawy przed przegranym zakładem. Jeśli tak to wiedz, że w Betclic nie ma tego problemu! Jeśli przegrasz swój pierwszy zakład otrzymasz natychmiastowy zwrot gotówki aż do kwoty 200 zł! W końcu możesz zagrać coś ryzykownego!

Zapoznaj się z naszą analizą bukmachera i sprawdź jego miejsce w unikalnym rankingu!

Jak otrzymać zwrot zakładu?

Aby mieć prawo do darmowego zakładu na kwotę 200 musisz jedynie założyć konto w Betclic korzystając z tego linku i dokonać pierwszego depozytu. Następnie po prostu wybierz interesujące Cię zdarzenie (o co najmniej 3 wynikach) i postaw na nie zakład. W przypadku wygranej bierzesz wszystko, a jeśli się nie uda to dostaniesz zwrot stawki aż do kwoty 200 zł.

Ta oferta nie ma żadnych ukrytych haczyków, otrzymany zwrot można wypłacić od razu, bez żadnych dodatkowych warunków! 

Jeśli zawsze kusiło cię zagrać wysoki kurs, ale szkoda było Ci pieniędzy teraz masz okazję. Załóż konto, złóż depozyt i dokonaj depozytu. Następnie wybierz zdarzenie z wysokim kursem i ciesz się wygraną lub nie żałuj przegranej (bo jej nie ma!).

Zarejestruj się w Betclic i zagraj bezpieczny zakład!

Ważne: To nie jest bonus, którym trzeba obracać - otrzymany zwrot można natychmiast wypłacić!

Skrócony regulamin promocji

1. Każdy nowy użytkownik może otrzymać bonus.2
2. Nie ma minimalnego kursu dla zakładu bez ryzyka.
3. Liczy się tylko pierwszy zakład. 

Szczegółowy regulamin na stronie betclic.