Bonusy bukmacherskie i bukmacherzy internetowi


Witaj w serwisie edukacyjnym, którego cel jest jasno sprecyzowany - nauczyć Cię zarabiać na zakładach bukmacherskich. Dzięki sile Internetu obstawianie bez podatku jest prostsze niż kiedykolwiek, bo wystarczy wykorzystać zagraniczne buki bez podatku i ich promocje powitalne! Czołowe zagraniczne buki bez licencji, takie jak Expekt, LSbet Betclic, Betsson, czy Unibet agresywnie ze sobą rywalizują, kusząc graczy coraz to lepszymi bonusami powitalnymi i rozdając darmowe pieniądze. Skorzystaj na ich walce! Gotowy do nauczenia się, jak grać bez podatku? Zobacz aktualne bonusy bukmacherskie i ich wymogi, wykorzystaj nasze typy i zarabiaj. A później podziękuj, że zagraniczne buki bez licencji tak łatwo dały Ci zarobić. Przeczytaj też nasz ranking bukmacherów (buki bez podatku), zobacz który jest najlepszy bukmacher, sprawdź czym jest obstawianie bez podatku i poczytaj bukmacher opinie.

Nasz banner promocyjny  LS bet - rejestracja z niego pozwala brać udział w naszych akcjach:

 

Wielu bukmacherów rezygnuje na razie z polskiego rynku, ale nie LS bet. LS bet działa na odwrót i zwiększa bardzo mocno swoją ofertę powitalną! Teraz można otrzymać aż 1020 PLN za darmo! Bonus 200% do kwoty 1000 PLN oferowany przez LS bet jest najwyższym dostępnym obecnie bonusem na rynku zakładów bukmacherskich. Wpłacając 500 zł na koncie od razu mamy 1500 zł - co czyni ten bonus rewelacyjną ofertą dla starych typerskich wyjadaczy.

Zapoznaj się z naszą analizą bukmachera i sprawdź jego miejsce w unikalnym rankingu!

Jak otrzymać bonus?

Bonus w LS bet jest bonusem interesującym dla każdego. Nowych typerów zaciekawi fakt, że minimalna kwota wpłaty to zaledwie 50 zł, co jest jedną z najniższych stawek w internecie. Co ważne, bonus przy minimalnej wpłacie to aż 100 PLN dodatkowej gotówki! Zupełne przeciwna zaleta zainteresuje doświadczonych graczy - fakt, że maksymalny bonus to aż 1000 PLN. Najwięcej na rynku. Aby otrzymać bonus w wysokości, 1000 zł w LS bet wystarczy wykonać te oto pięć kroków:

  1. Załóż konto w LS bet korzystając z tego linku!
  2. Dokonaj swojej pierwszej wpłaty!
  3. Postaw dowolny zakład z kursem 1.70 lub wyższym za całą kwotę depozytu.
  4. Zgłoś zainteresowanie bonusem na chacie lub mailem!
  5. Niezależnie od wyniku zakładu - otrzymaj dodatkowe 200% za darmo aż do kwoty 1000 zł!

Nie chcesz na razie wpłacać? Sprawdź jak odebrać 20 PLN bez depozytu!

Obrót bonusu w LS bet jest sprawą łatwą. Gracze z Polski muszą postawić zakłady o łącznej wartości czterokrotności depozytu+bonusu przed możliwością wypłaty. Niestety tylko pierwsze 200 PLN z każdego zakładu wlicza się do obrotu. Może to wyglądać zniechęcające, ale jeżeli ktoś tak czy tak obstawia zakłady, to obrót wykona błyskawicznie. Minimalny kurs to 1.70.

Zarejestruj się w LS bet i zgarnij darmowe pieniądze!

Ważne: Bonus 1000 PLN w LS bet to najwyższy bonus na rynku zakładów bukmacherskich!

Skrócony regulamin promocji

  1. Oferta tylko dla użytkowników z Polski.
  2. Maksymalna kwota bonusu wynosi 1000 zł.
  3. Obrót polega na czterokrotnym postawieniu bonusu+depozytu po kursie minimum 1,7.
  4. Jeden bonus na jeden adres IP.

Szczegółowy regulamin na stronie LS bet.