Bonusy bukmacherskie i bukmacherzy internetowi


Witaj w serwisie edukacyjnym, którego cel jest jasno sprecyzowany - nauczyć Cię zarabiać na zakładach bukmacherskich. Dzięki sile Internetu obstawianie bez podatku jest prostsze niż kiedykolwiek, bo wystarczy wykorzystać zagraniczne buki bez podatku i ich promocje powitalne! Czołowe zagraniczne buki bez licencji, takie jak Expekt, LSbet Betclic, Betsson, czy Unibet agresywnie ze sobą rywalizują, kusząc graczy coraz to lepszymi bonusami powitalnymi i rozdając darmowe pieniądze. Skorzystaj na ich walce! Gotowy do nauczenia się, jak grać bez podatku? Zobacz aktualne bonusy bukmacherskie i ich wymogi, wykorzystaj nasze typy i zarabiaj. A później podziękuj, że zagraniczne buki bez licencji tak łatwo dały Ci zarobić. Przeczytaj też nasz ranking bukmacherów (buki bez podatku), zobacz który jest najlepszy bukmacher, sprawdź czym jest obstawianie bez podatku i poczytaj bukmacher opinie.

Nasz banner promocyjny Unibet - rejestracja z niego pozwala brać udział w naszych akcjach:

 

Bonus w Unibet jest idealnym sposobem na podreperowanie budżetu dla osób go nie posiadających. Nie jest on bowiem uzależniony od wpłaty. Wystarczy minimalny depozyt i odpowiedni zakład, a można otrzymać aż 200zł! Ta promocja jest po prostu niesamowita, w zasadzie nie ma minimalnego kursu dla obrotu. To unikat na rynku!

Zapoznaj się z naszą analizą bukmachera i sprawdź jego miejsce w unikalnym rankingu!

Jak otrzymać bonus?

Otrzymanie dodatkowych środków w Unibet jest banalnie proste. Wystarczy zarejestrować się w Unibet korzystając z tego linku i dokonać pierwszego depozytu w dowolnej wysokości. Następnie gramy wybrany przez nas zakład, a w razie przegranej otrzymujemy zwrot jego stawki za darmo. Aż do kwoty 200 PLN!

Prześledźmy jeszcze raz te proste kroki w drodze do darmowych 200 zł:

  1. Rejestrujemy się w Unibet - kliknij tu!
  2. Podczas rejestracji zaznaczamy, że chcemy skorzystać z tej oferty bonusowej.
  3. Dokonujemy dowolnego depozytu
  4. Stawiamy pierwszy zakład.
  5. Wygrywamy nasz zakład lub:
  6. Otrzymujemy zwrot stawki zakładu aż do kwoty 200 zł!

Promocja w Unibet jest skonstruowana zarówno dla początkujących graczy, którzy mogą podreperować swoje typerskie umiejętności odpowiednim zwrotem stawki, ale i dla doświadczonych typerów. Można bowiem zaryzykować grę na bardzo wysoki kurs i cieszyć się z wielkiej sumy w razie wygranej. 

Zarejestruj się w Unibet i zgarnij darmowe pieniądze!

Ważne: Tylko w Unibet otrzymasz 200 PLN bez ryzyka!

Skrócony regulamin promocji

  • Wymagane jest zapisanie się do bonusu w momencie rejestracji.
  • Tylko jedno konto/użytkownik przypadający na gospodarstwo domowe może skorzystać z bonusu.
  • Stawka pierwszego zakładu może być wyższa niż 200 PLN, ale kwota którą można otrzymać jako zwrot cashback to maksimum 200 zł.
  • W przypadku przegranej 100% stawki zostanie wypłacone w formie bonusu o wymaganym obrocie 6 razy dla zakładów przedmeczowych i live.

Szczegółowy regulamin na stronie Unibet.